Nakło Śląskie, Orzech, Świerklaniec, Nowe Chechło. Mieszkańcy będą wybierać sołtysów
02 stycznia 2019 r. | 13:27
0

14, 15, 16 i 17 stycznia 2019 roku odbędą się Zebrania Wiejskie. 

Podczas spotkań, mieszkańcy czterech sołectw wchodzących w skład gminy Świerklaniec wybiorą sołtysów i radę sołecką.

Plan zebrań:

  • ORZECH - 14 stycznia o godz. 18:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orzechu.
  • ŚWIERKLANIEC - 15 stycznia o godz. 18:00 w siedzibie OSP.
  • NOWE CHECHŁO - 16 stycznia o godz. 18:00 w Domu Sportowca.
  • NAKŁO ŚLĄSKIE - 17 stycznia o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).