Nakło Śląskie, Orzech, Świerklaniec, Nowe Chechło. Mieszkańcy będą wybierać sołtysów
02 stycznia 2019 r. | 13:27

14, 15, 16 i 17 stycznia 2019 roku odbędą się Zebrania Wiejskie.

Podczas spotkań, mieszkańcy czterech sołectw wchodzących w skład gminy Świerklaniec wybiorą sołtysów i radę sołecką.

Plan zebrań:

• ORZECH - 14 stycznia o godz. 18:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orzechu.
  • ŚWIERKLANIEC - 15 stycznia o godz. 18:00 w siedzibie OSP.
  • NOWE CHECHŁO - 16 stycznia o godz. 18:00 w Domu Sportowca.
  • NAKŁO ŚLĄSKIE - 17 stycznia o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury.