deszcz
powiat tarnogórski
Nowe oświetlenie przy alejkach w parku w Nakle Śląskim
16 kwietnia 2019 r. | 19:14

Przy alejkach w parku Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim pojawiły się nowe lampy.

Stare, wysokie, betonowe słupy zostały zastąpione oświetleniem typu led. Latarnie w parku zostały ustawione w ramach zwycięskiego projektu II edycji Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego, którego autorem był Jarosław Wasążnik, przewodniczący rady gminy Świerklaniec.

Koszt projektu wyniósł ponad 250 tys. zł.

źródło/foto: powiat tarnogórski