zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Nowy portal w Gminie Świerklaniec
18 września 2017 r. | 10:39
0

Kilka tygodni przygotowań i dziś oficjalnie oddajemy w wasze ręce nowy portal dla Mieszkańców Gminy Świerklaniec - GminaSwierklaniec.pl. Będziemy serwisem niezależnym, informującym o wszystkim, co się dzieje w gminie Świerklaniec. Z każdym dniem będziemy Wam dostarczać nowe, mamy nadzieję, ciekawe wiadomości.

Z pewnością pokażemy życie Świerklańca od strony inwestycji i samorządu. Będziemy na sesjach Rady Gminy Świerklaniec i pokażemy Wam jak one wyglądają od środka. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę.

Serwis jest jeszcze w fazie rozwoju, dlatego z góry przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia. Postaramy się wszystko na bieżąco poprawiać.

Zachęcam Wszystkich do dyskusji i regularnego przeglądania GminaSwierklaniec.pl.

ŁUKASZ DUDEK
PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *