-2°
sobota
-2°
niedziela
/pixabay
Obchody Święta Niepodległości
08 listopada 2017 r. | 10:43
0

11 listopada wójt Marek Cyl zaprasza do udziału w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Program:
10.00-10.30 złożenie kwiatów w miejscch pamięci (Nakło Śląskie Ośrodek Pomocy Społecznej - 10.00, Orzech Zespół Szkolno Przedszkony 10.15, Świerklaniec Urząd Gminy - 10.30).
11.00 - msza święta w intencji Ojczyzny w kościele p. w. św. Brata Alberta w Nowym Chechle

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).