bezchmurnie
19°
15°
sobota
Oceń radnego: Adam Francik najgorszy!
21 stycznia 2018 r. | 18:45
1

452 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się Tomasz Kania, najsłabszy wynik otrzymał Adam Fracik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Adam Francik najgorszy!”

  1. Śmiech na sali pisze:

    panie dudek do szkoły uczyć się matematyki !!! Pan Gerlich najlepszy proszę spojrzeć na punkty kto miał ich najwięcej !!!

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *