słabe przelotne opady deszczu
20°
19°
piątek
Oceń radnego: Adam Francik najlepszy
13 maja 2018 r. | 12:12
2

413 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się Adam Francik, najsłabszy wynik otrzymał Mirosław Bacik. 

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Adam Francik najlepszy”

 1. Darek pisze:

  Brawo Adam!

  2
  2
 2. Marek pisze:

  Gratulacje Adam

  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *