wtorek
środa
Oceń radnego: Izabela Domogała najlepsza!
07 stycznia 2018 r. | 15:43
1

242 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Świerklaniec. Najlepsza okazała się Izabela Domogała, najsłabszy wynik otrzymał Jacek Gerlich.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Izabela Domogała najlepsza!”

  1. Radek napisał(a):

    Brawo Pani Izabelo!
    0    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *