Oceń radnego: Tomasz Kania najlepszy!
03 czerwca 2018 r. | 18:07

487 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się Tomasz Kania, najgorszy wynik otrzymał Tadeusz Ledwoń i Zbigniew Jarka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Tomasz Kania najlepszy!”

1. Leongin napisał(a):

Kania był najlepszy!!!

2. Leongin napisał(a):

Ledwoń i Gerlichem otrzymali najmniej głosów!!

3. Panie Dudek znowu wtopa!! napisał(a):

Proszę nie podawać fałszywych informacji 👎 Niech pan raz jeszcze dobrze spojrzy kto był najlepszy!

4. Nowy system liczenia głosów?? napisał(a):

Po co ta peudo ankieta ?? Jak o zwycięstwie decyduje pan dudek a nie mieszkańcy !

5. Jan napisał(a):

Nieważne kto i jak glosuje, ważne jak Dudek liczy. Żenada panie „redaktorze”