zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
piątek
Oceń radnego: Tomasz Kania najlepszy!
03 czerwca 2018 r. | 18:07
5

487 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się Tomasz Kania, najgorszy wynik otrzymał Tadeusz Ledwoń i Zbigniew Jarka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Tomasz Kania najlepszy!”

 1. Leongin pisze:

  Kania był najlepszy!!!

  1
  5
 2. Leongin pisze:

  Ledwoń i Gerlichem otrzymali najmniej głosów!!

  0
  1
 3. Panie Dudek znowu wtopa!! pisze:

  Proszę nie podawać fałszywych informacji ? Niech pan raz jeszcze dobrze spojrzy kto był najlepszy!

  0
  0
 4. Nowy system liczenia głosów?? pisze:

  Po co ta peudo ankieta ?? Jak o zwycięstwie decyduje pan dudek a nie mieszkańcy !

  1
  0
 5. Jan pisze:

  Nieważne kto i jak glosuje, ważne jak Dudek liczy. Żenada panie “redaktorze”

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *