bezchmurnie
18°
15°
wtorek
Oceń radnego: Tomasz Kania najlepszy!
03 czerwca 2018 r. | 18:07
5

487 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się Tomasz Kania, najgorszy wynik otrzymał Tadeusz Ledwoń i Zbigniew Jarka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.



5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Tomasz Kania najlepszy!”

 1. Leongin pisze:

  Kania był najlepszy!!!

  1
  5
 2. Leongin pisze:

  Ledwoń i Gerlichem otrzymali najmniej głosów!!

  0
  1
 3. Panie Dudek znowu wtopa!! pisze:

  Proszę nie podawać fałszywych informacji ? Niech pan raz jeszcze dobrze spojrzy kto był najlepszy!

  0
  0
 4. Nowy system liczenia głosów?? pisze:

  Po co ta peudo ankieta ?? Jak o zwycięstwie decyduje pan dudek a nie mieszkańcy !

  1
  0
 5. Jan pisze:

  Nieważne kto i jak glosuje, ważne jak Dudek liczy. Żenada panie “redaktorze”

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *