bezchmurnie
19°
17°
czwartek
Oceń radnego: Jacek Gerlich najlepszy!
28 stycznia 2018 r. | 18:42
1

427 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się Jacek Gerlich, najsłabszy wynik otrzymał Mariusz Lipiński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Jacek Gerlich najlepszy!”

  1. Świerk pisze:

    Ten chop to chyba nic ni robi na sesji

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *