zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Oceń radnego: Kazimierz Flakus najlepszy
22 czerwca 2019 r. | 16:07
0

1604 głosy oddaliście w maju, w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na wójta. Głosowanie wygrał Kazimierz Flakusnajsłabszy wynik otrzymał Łukasz Wylężek. 

Głosować możecie TUTAJ
Zestawienie miesięczne TUTAJ

Oceny są uśrednione w cyklu miesięcznym/kalendarzowym. Jeden użytkownik z danego IP może głosować 4 razy w danym miesiącu w odstępach 7-dniowych.

Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym miesiącu. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy w gminie Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *