bezchmurnie
19°
15°
sobota
Oceń radnego: Mirosław Bacik najlepszy!
15 października 2017 r. | 18:47
2

342 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się wiceprzewodniczący Mirosław Bacik, najsłabszym był Mariusz Lipiński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirosław Bacik najlepszy!”

 1. ciasteczkowa_pani pisze:

  Serio, ktoś oddał na tego Pana głosy?

  0
  0
 2. Pani_z_oponką pisze:

  Tak na serio, to że świerklanieckich radnych sołtys robi najwięcej. Nie widzialam jakoś “fajerwerków” że strony p. Wajsa, p. Kokota czy p. Domogały. Jedynie oprócz p. Bacika, to może się stara p. Jarka.
  PS. Ten plebiscyt trzeba traktować z przymrużeniem oka 🙂

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *