bezchmurnie
19°
17°
wtorek
dig
Oceń radnego: Tomasz Kania najlepszy
25 lutego 2018 r. | 17:06
1

630 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się Tomasz Kania, najsłabszy wynik otrzymał Tadeusz Ledwoń.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Tomasz Kania najlepszy”

  1. Wyborca z Nakła Śląskiego pisze:

    Tomasz Kania to bardzo aktywny i utrzymujący kontakt z wyborcami radny. Jest młody i chce Mu się działać. Życzę sukcesów, a jak będzie jesienią ponownie kandydować, to ma głos mój i mojej rodziny.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *