bezchmurnie
wtorek
Oceń radnego i wójta: Marek znów najlepszy
17 czerwca 2018 r. | 18:33
2

505 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się Marek Cyl, najgorszy wynik otrzymała Błażej Lubos.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego i wójta: Marek znów najlepszy”

 1. Zenek pisze:

  Ja i ta wieśka z Cider

  4
  0
  • Cicha Myszka pisze:

   Na Świerklaniec spadła bomba, bomba kompetencji, kompetencji plotkowania, obmawiania i unikania roboty, najlepszy Marek nie wiadomo czemu nie widzi problemu

   5
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *