Oceń radnego i wójta: Marek znów najlepszy
17 czerwca 2018 r. | 18:33

505 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się Marek Cyl, najgorszy wynik otrzymała Błażej Lubos.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

2 odpowiedzi na “Oceń radnego i wójta: Marek znów najlepszy”

1. Zenek napisał(a):

Ja i ta wieśka z Cider

• Cicha Myszka napisał(a):

Na Świerklaniec spadła bomba, bomba kompetencji, kompetencji plotkowania, obmawiania i unikania roboty, najlepszy Marek nie wiadomo czemu nie widzi problemu