-2°
Oceń radnego i wójta: Marek Cyl najlepszy!
26 listopada 2017 r. | 17:48

373 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się wójt Marek Cyl, najsłabszy wynik otrzymał przewodniczący Jerzy Siwy.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

2 odpowiedzi na “Oceń radnego i wójta: Marek Cyl najlepszy!”

1. msobczak napisał(a):

Cytat: „373 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się wójt Marek Cyl, najsłabszy wynik otrzymał przewodniczący Jerzy Siwy.”.
    Jaką logiką trzeba się posługiwać, żeby ocenę wójta i radnych traktować jako jedną kategorię. Wójt nie jest radnym tylko jest władzą wykonawczą w Gminie w odróżnieniu od władzy ustawodawczej jaką jest Rada Gminy. A tak na marginesie który radny ma w kolejnym tygodniu wygrać głosowanie? Deklaruję że wygra!;-)

2. Private_Observer napisał(a):

Niech wygra najlepszy!!! Jest taki??? 🤣🤣🤣