bezchmurnie
19°
17°
czwartek
Oceń radnego i wójta: Marek Cyl najlepszy!
26 listopada 2017 r. | 17:48
2

373 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się wójt Marek Cyl, najsłabszy wynik otrzymał przewodniczący Jerzy Siwy.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Świerklaniec. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego i wójta: Marek Cyl najlepszy!”

 1. msobczak pisze:

  Cytat: “373 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego w gminie Świerklaniec. Najlepszy okazał się wójt Marek Cyl, najsłabszy wynik otrzymał przewodniczący Jerzy Siwy.”.
  Jaką logiką trzeba się posługiwać, żeby ocenę wójta i radnych traktować jako jedną kategorię. Wójt nie jest radnym tylko jest władzą wykonawczą w Gminie w odróżnieniu od władzy ustawodawczej jaką jest Rada Gminy. A tak na marginesie który radny ma w kolejnym tygodniu wygrać głosowanie? Deklaruję że wygra!;-)

  0
  0
 2. Private_Observer pisze:

  Niech wygra najlepszy!!! Jest taki??? ????????????

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *