bezchmurnie
19°
15°
sobota
Od czerwca nad zalewem kosiarka idzie w ruch
23 maja 2018 r. | 22:41
3

Zostało ogłoszone zamówienie polegająca na koszeniu i oczyszczaniu zbiornika wodnego Nakło-Chechło z roślinności wodnej poprzez jej wykoszenie, wybranie na brzegi zbiornika wraz z zapewnieniem niezbędnego sprzętu oraz załadunek i wywóz skoszonej roślinności w okresie od 01 czerwca do 30 września. 

W 2017 roku na koszenie roślinności zostało przeznaczone 109 000 zł.

Koszenie będzie odbywało się na szerokości minimum 1,1 m oraz głębokości poniżej lustra wody minimum 2,5 m. Mam nadzieję, że w tym roku skoszona roślinność będzie wywożona na bieżąco, a nie tak jak to miało miejsce w roku ubiegłym, kiedy to tony zielska zaśmiecały zbiornik i śmierdziały przez wiele tygodni. 

Od 1 lipca do 31 sierpnia prace będą wstrzymane.

Więcej szczegółów znajdziecie poniżej. 

ŁUKASZ DUDEK

 3 odpowiedzi na “Od czerwca nad zalewem kosiarka idzie w ruch”

 1. Życzliwy pisze:

  Naucz się czytać, gdzie pisze, że od czerwca kosiarka idzie w ruch, gdzie ze udzielono zamówienia? Zostało ogłoszone rozpoznanie, masz już informacje, ze ktoś złoży ofertę? Nic tylko siać zamęt….

  0
  1
  • sas pisze:

   Pisze ze w okresie od 1.06

   0
   0
   • Życzliwy pisze:

    Ale składanie ofert jest do 25 maja, wiec skad już dzisiaj REDAKTOR wie czy ktokolwiek złożył ofertę i czy mieści się w kwocie na to przewidzianej? Nie ma rozstrzygnięcia-nie ma udzielenia zamówienia. Wiec niech nie sieje zamętu.

    0
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *