Fot. OSP Świerklaniec
Pegeuot uderzył w drzewo na ulicy Parkowej w Świerklańcu
31 marca 2018 r. | 13:24
0

Wczoraj  przed godz. 21.00 na ul. Parkowej w Świerklańcu doszło do zdarzenia drogowego.

Zdarzenie miało miejsce w pobliżu Agrosadu. Samochód osobowy marki pegeuot uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Pasażerowi na jego prośbę służby medyczne udzieliły pomocy. Nikomu nic poważnego się nie stało. Droga na tym odcinku przez pewien czas była zablokowana. Straż pożarna kierowała ruchem.

Fot. OSP ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).