Fot. FB/ Orzech - sołectwo gm.Świerklaniec
Pierwsze miejsce w Pucharze Polski dla mieszkanki Orzecha!
05 listopada 2017 r. | 21:46
0

Martyna Nolewajka, mieszkanka Orzecha stanęła na najwyższym stopniu podium. Nasza mistrzyni  podczas Pucharu Polski Jumiorów i Juniorek w Judo, który odbył się w Bytomiu, nie miała sobie równych w kategorii 70 kg. Zawody te były jednocześnie IV Memoriałem im. Józefa Wiśniewskiego.

źródło/foto:  FB/ Orzech - sołectwo gm.ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).