27°
13°
poniedziałek
28°
13°
wtorek
Fot. UG Świerklanie
Na placach zabaw przybywa urządzeń
15 września 2017 r. | 14:37
0

Na placach zabaw przybywa urządzeń. Jest to efekt inwestycji przeprowadzanych częściowo ze środków Urzędu Gminy Świerklaniec, a częściowo z funduszy sołeckich.

W gminie powstały i niebawem powstaną:

  • plac zabaw w Orzechu - zabawka linarna-korona,
  • placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym w Nakle Śląskim - huśtawka typu gniazdo bocianie, zabawka na sprężynie i interaktywny tunel przedszkolaka,
  • placu zabaw i rekreacji przy boisku Unii Świerklaniec - zestaw crossfit HBP.
  • placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym w Świerklańcu - nowa piaskownica i zabawka-domek,
  • plac zabawa w Nowym Chechle -urządzenie linarne-choinka,
  • plac zabaw przy boisko Orała Nakło Śląskie - kosz do piłki koszykowej z możliwością demontażu (wraz z wymalowanie linii boiska), wyciąg linowy - tyrolka, huśtawka podwójna siedzisko płaskie, huśtawka z siedziskiem typu bocianie gniazdo i urządzenie linowe-namiot.

źródło/foto: UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).