bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Fot. KPP Tarnowskie Góry
Plaga wypadków na DW 912 w Świerklańcu. Trzy osoby w szpitalu
09 października 2017 r. | 17:44
0

Wczoraj chwilę po godzinie 14:00 na DW 912 w Świerklańcu doszło do wypadku. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 75-letni mieszkaniec Piekar Śląskich, jadąc Fordem, najechał w tył stojącego na jezdni Renaulta, którym kierował 45-letni mieszkaniec Bytomia. Następnie Renault uderzył w stojącą na jezdni Toyotę, którą kierował 41-letni mieszkaniec Piekar Śląskich. Na skutek zdarzenia kierujący fordem, 65-letnia pasażerka oraz 40-letnia pasażerka Toyoty z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustala tarnogórska Policja. W ostatnich tygodniach na tym odcinku drogi zginęły 3 osoby./KPP Tarnowskie Góry/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *