27°
13°
poniedziałek
28°
13°
wtorek
Pływanie pod lodem w Chechle
09 marca 2018 r. | 18:15
0

Morsy z Chechła Rodem oraz Gmina Świerklaniec zapraszają na "Morsowe pływanie pod lodem w Chechle" czyli nurkowanie między przeręblami dla twardzieli.

Kiedy? Już w najbliższą niedzielę 11 marca od godziny 13.00
Gdzie? Zalew Nakło-Chechło (miejsce obok Baru u Heńka)

Więcej informacji znajdziecie TUTAJDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).