27°
13°
poniedziałek
28°
13°
wtorek
Fot. e-pajeczno.pl
Pokaz ekologicznych kotłów w Świerklańcu
09 maja 2018 r. | 14:20
0

Urząd Gminy Świerklaniec zaprasza mieszkańców na prezentację dostawców i wykonawców kotłów automatycznych V klasy na ekogroszek, biomasę oraz na paliwo gazowe w ramach Programu Ograniczenia Emisji na terenie Gminy Świerklaniec.

Mieszkańcy będą mieć możliwość obejrzenia kotła, poznania zasady jego działania, skalkulowania kosztów i uzyskania fachowej porady instalatorów.

12 maja 2018 r. (sobota)
godz. 10.00 – 13.00

Boisko LKS Świerklaniec
ul. Stabińskiego 3

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).