Fot. e-pajeczno.pl
Pokaz ekologicznych kotłów w Świerklańcu
09 maja 2018 r. | 14:20

Urząd Gminy Świerklaniec zaprasza mieszkańców na prezentację dostawców i wykonawców kotłów automatycznych V klasy na ekogroszek, biomasę oraz na paliwo gazowe w ramach Programu Ograniczenia Emisji na terenie Gminy Świerklaniec.

Mieszkańcy będą mieć możliwość obejrzenia kotła, poznania zasady jego działania, skalkulowania kosztów i uzyskania fachowej porady instalatorów.

12 maja 2018 r. (sobota)
godz. 10.00 – 13.00