deszcz
13°
11°
czwartek
Stanisław Torbus | www.facebook.com
Policja w szpitalu
20 czerwca 2018 r. | 19:03
0

W minionym tygodniu do Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach przyjechał Policja z Komendy Wojewódzkiej w Katowicach. Jeden z pracowników szpitala twierdzi, że była to spora grupa mundurowych z wydziału do walki z korupcją. 

Informację o przyjeździe policji do szpitala potwierdza prokurator Karina Spruś z Prokuratury Okręgowej w Gliwicach.

Jak udało mi się ustalić, funkcjonariusze przyjechali po dokumenty, które prokuratorskim nakazem z kwietnia tego roku, miały być dostarczone w wyznaczone miejsce. Sprawa dotyczy podejrzenia nieprawidłowości w przetargach.Pierwsze wyniki śledztwa poznamy za 3-4 miesiące.

ŁUKASZ DUDEKDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).