deszcz
policja.pl
Policja zatrzymała pijanego kierowcę przy wjeździe nad zalew
19 marca 2019 r. | 19:59

W niedzielę po godzinie 2 w nocy, dzięki informacji od innego uczestnika ruchu zatrzymano nietrzeźwego kierowcę.

Według zgłoszenia samochód miał jeździć całą szerokością Obwodnicy. Samochód kierował się w stronę Miasteczka Śląskiego. Policjanci z tarnogórskiej drogówki po otrzymaniu informacji, od razu ruszyli w poszukiwania nieodpowiedzialnego kierowcy. Spotkali go przy wjeździe nad zalew Nakło-Chechło i tam go zatrzymali.  51-latek z powiatu lublinieckiego miał prawie półtora promila.

Teraz kierowca odpowie przed sądem. Grozi im utrata prawa jazdy, a nawet do 2 lat więzienia.

źródło: KPP Tarnowskie Góry