deszcz
13°
11°
czwartek
policja.pl
Policyjny pościg. Na Radzionkowskiej zatrzymano pijanego i naćpanego 22-latka
12 marca 2019 r. | 19:56
0

W minioną sobotę, w godzinach nocnych na ulicy Radzionkowskiej w Świerklańcu po policyjnym pościgu, zatrzymano pijanego 22-latka z Boruszowic. 

Pirat drogowy prócz jazdy pod wpływem alkoholu, wsiadł za kółko po narkotykach.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwym grozi do 2 lat więzienia. Dodatkowo sąd obligatoryjnie nałoży grzywnę pieniężną w wysokości co najmniej 5 tys. złotych.

/KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).