-2°
Fot. UG Świerklaniec - edit
Radny zarobił ponad 109 tys. zł
05 grudnia 2017 r. | 18:32

Pan Jarosław Wasążnik jest radnym w gminie Świerklaniec oraz urzędnikiem w tarnogórskim Urzędzie Miejskim.

Radny Wasążnik w 2016 roku otrzymał:

• 90.216,28 zł z tytułu pracy w Urzędzie Miejskim w Tarnowskich Górach,
  • 8.400 zł - dieta radnego w gminie Świerklaniec,
  • 9.600 zł - Związek Gmin i Powiatów Subregion Centralny,
  • 1.761,25 - Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach (trzynaste wynagrodzenie).

Radny zgromadził ponad 11 tys. zł oszczędności, posiada samochód osobowy Renault Laguna z 2002 roku oraz posiada kredyt hipoteczny w kwocie 270.000 zł.

Poniżej publikuję fragment oświadczenia majątkowego.

/BIP

ŁUKASZ DUDEK

5 odpowiedzi na “Radny zarobił ponad 109 tys. zł”

1. Miechu napisał(a):

Wiadomo urzednik

2. Bezrobotny napisał(a):

Przekredytowany, tak jak wójt…

• Aneta napisał(a):

Panie Bezrobotny trzeba było się kształcić i starać się też o pracę w urzędzie a nie teraz pisać głupoty … chyba tylko z zazdrości. Szkoda, że nie ma podsumowania Pani Izabeli Domagała z PiS kwota była by dużo bardziej spektakularna. Powodzenia w szukaniu pracy..jest jest sporo na rynku

3. B napisał(a):

Zaradny i tyle

4. Miernie napisał(a):

Panie Dudek, jak chcie Pan przykuć uwagę, to niech Pan pokaże grubsze kwoty, ten radny wypada miernie w porównaniu do innych.Poza tym jakby radni dostawali tysiące jak w nagłówku to o stołek biło by się wielu darmozjadów.