bezchmurnie
13°
piątek
Barbara Dziuk
Posłanka Barbara Dziuk zaprasza mieszkańców na spotkanie
03 kwietnia 2019 r. | 19:56
0

Posłanka Barbara Dziuk zaprasza mieszkańców na spotkanie.

5 kwietnia w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerklańcu odbędzie się spotkanie z mieszkańcami.  Podczas spotkania zostanie omówiona tak zwana "Nowa Piątka Kaczyńskiego".

Rozpoczęcie o godzinie 18.00.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).