deszcz
13°
11°
czwartek
Zdjęcie podglądowe
Poszukiwania zakończone. 36-latek z Nakła Śląskiego wrócił do domu
15 marca 2019 r. | 18:34
0

Wczoraj 36-letni mieszkaniec Nakła Śląskiego wyszedł z jednego z zakładów w Miasteczku Śląskim i przez telefon poinformował rodzinę, że ma myśli samobójcze. 

Policja i straż pożarna wszczęła poszukiwania. Zostały przeszukane tereny leśne w okolicach miejsca zamieszkania oraz pracy, świerklanieckiego parku, tereny leśne w rejonie Nowego Chechła oraz zalewu Nakło Chechło.

Dzisiaj przed godz. 11 zakończyły się poszukiwania, kiedy do dyżurnego dotarła wiadomość, że zaginiony wrócił do domu. Policja dziękuje wszystkim zaangażowanym w poszukiwania.

/KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).