25°
środa
16°
czwartek
Poważny wypadek w Nakle Śląskim. 4 osoby ranne (ZDJĘCIA, WIDEO)
17 grudnia 2017 r. | 14:07
0

Dziś przed godziną 11.00 na ul. Głównej w Nakle Śląskim doszło do wypadku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca hondą 21-letnia mieszkanka powiatu tarnogórskiego straciła panowania nad pojazdem, po czym zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z busem, którym kierował 34-letni tarnogórzanin. W wyniku tego zderzenia kierująca hondą oraz jej pasażerka, a także kierowca busa i jego pasażer zostali ranni. Pasażerka hondy 20-letnia mieszkanka powiatu została przetransportowana do szpitala pogotowiem lotniczym, a pozostali ranni zostali przewiezieni karetkami. Droga na tym odcinku była zablokowana przez ponad godzinę.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).