deszcz
13°
11°
czwartek
/OSP Świerklaniec
Pożar komina w Nowym Chechle
02 lutego 2018 r. | 10:01
0

Wczoraj (1.02) po godz. 17.00 w budynku mieszkalnym przy ulicy Leśnej w Nowym Chechle doszło do zapalenia sadzy w kominie. Działania strażaków z OSP Świerklaniec polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wyczyszczeniu przewodu kominowego. Nikomu nic się nie stało.

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).