bezchmurnie
13°
piątek
Jest psi pakiet, nie ma woreczków
21 stycznia 2019 r. | 21:17
0

W Parku w  Świerklańcu do dyspozycji właścicieli czworonogów są tak zwane psie pakiety, czyli woreczki na odchody i specjalny śmietnik.

Niestety woreczków w pakiecie bardzo często brakuje.

Zdjęcia zrobione wczoraj. Jeśli już gmina przeznacza pieniądze na udogodnienia dla miłośników zwierząt, to dobrze by było, żeby wszystko działało.

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).