zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
/UG Świerklaniec
Rusza rozbudowa szkoły
19 kwietnia 2018 r. | 22:07
0

Rozpoczęła się inwestycja przebudowy i rozbudowy budynku Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza zlokalizowanego przy ul. Młyńskiej 7.

Rozpoczęte prace umożliwią powstanie w tym miejscu oddziałów przedszkolnych. Zakres prac obejmie między innymi dobudowę nowej, zewnętrznej klatki schodowej i likwidację istniejącej wewnętrznej klatki, wymianę stolarki drzwiowej oraz przebudowę istniejących toalet. Na zewnątrz budynku powstaną także nowe chodniki z kostki betonowej oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Ze względu na konieczność przejazdu ciężkiego sprzętu na ulicy Młyńskiej występują utrudnienia w parkowaniu samochodów w okolicy szkoły i budynku Urzędu Gminy.

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *