25°
środa
16°
czwartek
/UG Świerklaniec
Ruszają zapisy na spotkania z Mikołajem!
03 listopada 2017 r. | 14:29
0

Już od poniedziałku ruszają zapisy na spotkania z Mikołajem! 

Spotkania z Mikołajem są bezpłatne. Aby dziecko mogło uczestniczyć w spotkaniu musi być mieszkańcem gminy Świerklaniec, musi być na liście (zapisy u sołtysów). Każde dziecko może wziąć udział tylko w jednym spotkaniu na terenie gminy.

Więcej szczegółów znajdziecie u sołtysów i w Urzędzie Gminy Świerklaniec.

]

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).