deszcz
13°
11°
czwartek
policja.pl
Samobójstwo w strzelnicy Parku Wodnego w Tarnowskich Górach!
25 października 2017 r. | 20:55
0

Dziś ok. godz. 18:00 w strzelnicy Parku Wodnego w Tarnowskich Górach doszło do samobójstwa. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że ok. 30-letni mężczyzn targnął się na swoje życie.

Na miejscu pracuje Policja i Prokuratura.

To już drugie takie zdarzenie w ostatnim czasie w tym miejscu. Trzy miesiące temu śmiertelnie postrzelił się tam 23-letni mężczyzna.

Więcej informacji podamy wkrótce.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).