-1°
-5°
poniedziałek
-1°
wtorek
sdr
Sesja w Świerklańcu. Radni mieli dużo do powiedzenia (WIDEO)
30 grudnia 2017 r. | 19:02
0

W miniony czwartek w Urzędzie Gminy Świerklaniec odbyła się sesja. Podczas obrad radni wykazali się całkiem sporą aktywnością.

Cała sesja była przez nas transmitowana na żywo. Nasz przekaz dotarł do 10 000 użytkowników facebooka, a liczba odtworzeń przekroczyła ponad 1,3 tys.  

Co ciekawe Gmina Świerklaniec, jako jedna z nielicznych w powiecie tarnogórskim od kilku lat nagrywa wszystkie sesje i udostępnia na portalu YouTube. Co prawda prawie nikt tego nie ogląda, no ale patrząc na inne lokalne samorządy, jest to dobra inicjatywa.

Cały przebieg sesji możecie zobaczyć poniżej. 

🎥 Trwa sesja w Gminie Świerklaniec

Publié par Świerklaniec - serwis informacyjny sur jeudi 28 décembre 2017

 

ŁUKASZ DUDEKDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).