-2°
sobota
-2°
niedziela
sdr
Sesja w Świerklańcu. Radni mieli dużo do powiedzenia (WIDEO)
30 grudnia 2017 r. | 19:02
0

W miniony czwartek w Urzędzie Gminy Świerklaniec odbyła się sesja. Podczas obrad radni wykazali się całkiem sporą aktywnością.

Cała sesja była przez nas transmitowana na żywo. Nasz przekaz dotarł do 10 000 użytkowników facebooka, a liczba odtworzeń przekroczyła ponad 1,3 tys.  

Co ciekawe Gmina Świerklaniec, jako jedna z nielicznych w powiecie tarnogórskim od kilku lat nagrywa wszystkie sesje i udostępnia na portalu YouTube. Co prawda prawie nikt tego nie ogląda, no ale patrząc na inne lokalne samorządy, jest to dobra inicjatywa.

Cały przebieg sesji możecie zobaczyć poniżej. 

???? Trwa sesja w Gminie Świerklaniec

Publié par Świerklaniec - serwis informacyjny sur jeudi 28 décembre 2017

 

ŁUKASZ DUDEKDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).