deszcz
13°
11°
czwartek
OSP Świerklaniec
Silny wiatr prawie przewrócił rusztowanie
25 września 2018 r. | 15:12
0
W poniedziałek w nocy i w dzień wiał silny wiatr.  W Nakle Śląskim z pałacu wieży posypał się tynk, a w Świerklańcu na ulicy Bratków doszło do niebezpiecznego pochylenia rusztowania znajdującego się przy budynku mieszkalnym. W obu przypadkach nie obyło się bez interwencji strażaków. 
 
W poniedziałek PSP Tarnowskie Góry odnotowała 22 interwencje usuwania skutków silnych wiatrów (usuwanie drzew, konarów itp.).

Fot. OSP Świerklaniec  
 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).