zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Zdjęcie ilustracyjne | www.pixabay.com
Smród z kanalizacji. Ktoś wrzucił worek cementu do studni i ją zabetonował
27 czerwca 2018 r. | 22:28
0

Mieszkańcy Świerklańca zwrócili uwagę na smród z kanalizacji w okolicach leśnego odcinka ul. Polnej. Sprawę zgłosili do miejscowego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji.

Kiedy pracownicy Zakładu przyjechali na miejsce, otworzyli studnie, nie potrafili uwierzyć w to, co widzą. Ktoś celowo zatkał cztery studnie gruzem, natomiast do jednej z nich wrzucił worek cementu, który związał się z wodą.  Kanalizacja w tym miejscu została zabetonowana i całkowicie niedrożna. Został zatrzymany ciąg tranzytowy z Nowego Chechła w kierunku oczyszczalni ścieków w Świerklańcu. Sprawa została zgłoszona na policję. 

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *