deszcz
13°
11°
czwartek
/UG Świerklaniec
SMS z Gminy
26 lutego 2018 r. | 18:38
0

Nowa usługa dla mieszkańców gminy. Od 23 lutego można zapisywać się do SMS-owego systemu powiadomień. Dzięki rejestracji swojego numeru mieszkańcy otrzymają na bieżąco informacje o utrudnieniach, ostrzeżenia, komunikaty z Urzędu Gminy oraz powiadomienia o ciekawych wydarzeniach w gminie.

Rejestracji numeru można dokonać na dwa bardzo proste sposoby. W pierwszym z nich wystarczy wejść na stronę TUTAJ wybrać odpowiednie sołectwo i wpisać numer swojego telefonu komórkowego.

Drugą możliwością jest wysłanie SMS-a pod nr 4322 o treści:
swierklaniec.1 - dla sołectwa Nakło Śląskie
swierklaniec.2 - dla sołectwa Nowe Chechło
swierklaniec.3 - dla sołectwa Orzech
swierklaniec.4 - dla sołectwa Świerklaniec
(koszt SMS-a zależny jest od cennika operatora).

Otrzymywane w ramach usługi SMS-y są darmowe.

/UG Świerklaniec

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).