fot. Magazyn Square
Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Świerklaniec
31 października 2017 r. | 17:35

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu przedwyborczym. Do wyboru macie pięcioro kandydatów i ewentualnie, jeżeli żaden z nich wam nie odpowiada, możecie oddać głoś na "kogoś innego".

Do wyboru są: Izabela Domogała, Jerzy Siwy, Kazimierz Flakus, Łukasz Ludyga, Marek Cyl i ktoś inny.

Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej stronie pod "oceń radnego". Każdy z Was może oddać jeden głos co 24 godziny. Sondaż potrwa do 12 listopada, wtedy też zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is closed! Poll activity:
Start date 01-01-1970 01:00:00
End date 12-11-2017 23:59:59
Poll Results:
Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Wójta?

8 odpowiedzi na “Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Świerklaniec”

1. Wybiurca napisał(a):

Panie Gąsiorski – wstyd, nawet nie umiecie poprawnie nazwisk kandydatów napisać, pseudo dziennikarstwo i tyle…. Radna ze Świerklańca ma na nazwisko Domogała!!!!

2. Pytanie napisał(a):

I czy ktoś ich zapytał czy zamierzają kandydować?

3. Paweł napisał(a):

Co to za sondaż kiedy zwykły mieszkaniec nie może zaglosowac ?

4. Ed napisał(a):

Co to za sondaż, kiedy nie ma potwierdzenia, ze wymienione osoby będą kandydować??

5. Marek napisał(a):

Skąd tutaj Ludyga? Pozostałe osoby to jeszcze rozumiem, ale ten pożal się Boże „likwidator” to śmiech na sali

6. Wyborca napisał(a):

A może ktoś nowy?

7. Private_Observer napisał(a):

Ptaszki ćwierkają, że w zestawieniu brakuje nam Pana Adama Barona, aktualnie Członka Zarządu Powiatu Tarnogórskiego. Kiedyś PO, teraz blisko PIS -u. Adamie wróć …….

8. Private_Observer napisał(a):

Na wsi słychać też, że z Nakła Śląskiego (matecznik Cyla) może startować p. Radny Gerlich. Byłby groźny dla obecnego Wójta, bo Jego Żona jest kierownikiem nakielskiego Ośrodka Zdrowia (dobry przekaz na wyborców, szczególnie przy panującej np. grypie). To bardzo ciekawe…..