-5°
wtorek
-5°
środa
Spotkanie z mieszkańcami Nakła Śląskiego (WIDEO)
29 września 2017 r. | 16:48
2

W miniony wtorek (26 września) w Nakle Śląskim odbyło się spotkanie z mieszkańcami. Cały przebieg spotkania można zobaczyć w materiale wideo, który znajduje się poniżej.2 odpowiedzi na “Spotkanie z mieszkańcami Nakła Śląskiego (WIDEO)”

  1. Wyborca napisał(a):

    co to za urocza brunetka na zdjęciu?

  2. Edward napisał(a):

    Ta brunetka to Kierownik referatu inwestycji z gminy, wg mnie jeden z najbardziej kompetentnych pracowników Cyla, wiec nie dziwię się że bierze udział w Zebraniach wiejskich

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).