bezchmurnie
16°
14°
piątek
Spotkanie w sołectwie Świerklaniec. Gdzie są radni?
03 marca 2018 r. | 14:24
18

Wczoraj odbyło się spotkanie wiejskie z Mieszkańcami sołectwa Świerklaniec. Najważniejszym punktem obrad był temat budowy kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

W sołectwie Świerklaniec jest 5 radnych. Jak się okazało na spotkaniu była tylko radna Izabela Domogała i  radny Mirosław Bacik.

Ci radni nie są zainteresowani sprawami swojego sołectwa: 
Zbigniew Jarka, Eugeniusz Wajs, Klaudiusz Kokot.

Poniżej możecie zobaczyć całość spotkania.

? Spotkanie z Mieszkańcami sołectwa Świerklaniec

Posted by Świerklaniec - serwis informacyjny on Freitag, 2. März 2018


ŁUKASZ DUDEK18 odpowiedzi na “Spotkanie w sołectwie Świerklaniec. Gdzie są radni?”

 1. Leongin pisze:

  Radni bezradni, skupieni na swoich personalnych animozjach. Zajęci drobnymi złośliwościami w stosunku do wójta. Polityczka na wiejskim poziomie. Dobro gminy i jej rozwój jest sprawą drugorzędną. Panowie zostali zdominowani i omamieni przez panią radna, która steruje nimi jak marionetkami.

  0
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Proszę by administrator zabezpieczył IP komputerów z których komentarze obrażają tu inne osoby w tym publiczne czyli radnych. tak by odpowiednie służby mogły je pozyskać. Na to jest odpowiedni paragraf.
   Oczywiście zrzuty z ekranów już zostały zrobione i uważam że osoby których się tu obraża powinni coś z tym zrobić bo inaczej takie procedery będą się szerzyć.
   Reasumując, poziom komentarzy niektórych jest poniżej jakichkolwiek standardów.

   0
   0
   • Neudeck......jawna opcja niemiecka pisze:

    Nie bądź gościu taki ajlawju. Straszyć to nas mogłeś 30 lat temu. Jeśli ktoś się decyduje kandydować na jakąś funkcje publiczną to musi się liczyć z krytyką. Mieszkańcy mają 100% prawo wytykać władzy błędy i zaniedbania. KAŻDEJ WŁADZY.

    0
    0
 2. Monika pisze:

  P. Wajs miał z okazji swojej rocznicy urodzin mszę w kościele o 18:00. Zakładam iz to wystarczające usprawiedliwienie.
  Rozumiem iż sednem działania tej strony jest wbijanie szpil aktualnej władzy, ale proszę zacząć od porządnego reserchu.
  Ps. Szkoda ze nie bylo informacji z wyprzedzeniem, iż zebranie w Świerklancu bedzie transmitowane na żywo.

  0
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  Radny Wajs jest usprawiedliwiony,ale pozostali nie. Już niedługo wybory pamiętajcie o tym radni z Świerklańca. Radny Kokot interesuje się jeszcze swoim sołectwem?

  0
  0
 4. Radny Wais usprawiedliwiony ? pisze:

  Tak….. a zebranie to skończyło się o 19.00 i Pan Wais nie mógł dotrzeć, proszę nie być jego adwokatem sprawa jest oczywista jak i pozostałych nieobecnych radnych, bezradnych.

  0
  0
  • Monika pisze:

   Skoro udaje sie panu (pani) wrócić ze swoich urodzin (jeszcze okrągłych z mszą w kosciele) w ciągu 2h, to w sumie współczuję…
   Abstrahując, na zebrania chodze i to chyba pierwszy raz kiedy pana Wajsa na nim nie było. Wiec skoro juz mieszamy ludzi z błotem to wolałabym aby były ku temu podstawy.

   0
   0
   • mieszkaniec świerklańca pisze:

    Radny to służba na rzecz mieszkańców, a ja pamiętam zebrania na salkach gdzie tez szanownego radnego w tej kadencji nie bywało, więc proszę przestać go tłumaczyć, nie było go i tyle.

    0
    0
    • leongin pisze:

     Wajs na zebraniach nie pojawia się od czasu gdy zrezygnował z rady sołeckiej po tym jak zrobił rozróbę podczas zebrania wiejskiego. Kto na tego człowieka głosuje, przecież on nie potrafi dwóch zdań po polsku sklecić.
     Co do radnej to pamiętam jak podczas jednego z zebrań wiejskich skompromitowała się razem z tym siwym panem. Na policję i do prokuratury chcieli zgłosić Wójta bo jakiś formalności nie dopełnił, a potem okazało się, że nawet na urzędowym BIP nie potrafią zarządzenia znaleźć. Niestety takich mamy reprezentantów w radzie gminy. Mali, zawistni ludzie.

     0
     0
   • Dociekliwy pisze:

    No Pani Moniko klamczuszko, 61 urodziny nie sa okragle, jakby nie patrzec Hahahahahahahahaha

    0
    0
 5. z Orzecha pisze:

  spotkanie sknczyło sie o 20.30

  0
  0
 6. ZM pisze:

  Poziom dyskusji na tym forum jest żenujacy, mieszanie radnych z błotem…tragedia…nasuwa się tylko jeden wniosek, wszyscy radni skaczacy wokół wojta sa cacy a Ci co nie szczekaja tak jakby tego sobie życzył wójt I przewodniczacy rady to Radni Bezradni….do czasu wyborów samorzadowych to forum będzie pękać w szwach od takich beznadziejnych wpisów mieszajacych radnych z błotem…żenada!

  0
  0
  • MZ pisze:

   ZM, szczekają to psy, a opozycja wyje….. Jedna Pani napisała kiedyś że “bardziej od własnych porażek bolą nas cudze sukcesy” W opozycji w świerklanieckiej radzie Gminy bardzo to widać. Nawet ostatnimi czasy Pan Jacek Gerlich zaczyna zmieniać punkt widzenia. Oj jaka ta męska cześć opozycji jest krotkowzroczna, współczuję im…… Zastanawiałam się tylko, kiedy im puszczą nerwy, no i puściły na ostatniej sesji…. miałam ubaw i polecam Gminnego yt.

   0
   0
   • ZM pisze:

    Co do szczekajacych psów, być może powinnam byla użyć metafory o kraczacych wronach…było by bardziej na miejscu. Co do wspomnianego z nazwiska pana radnego to rzeczywiście coś jest na rzeczy, ostatnio wydaje się być cieniem samego siebie, ciekawe jaki wpływ na zmianę jego punktu widzenia ma zbliżajace sie rozstrzygnięcie konkursu na dyrektora Ośrodka Zdrowia? Wydaje sie na miejscu przytoczenie cytatu „Nic, z wyjątkiem sukcesu, nie może nikogo zepsuć do cna.” Pozdrawiam

    0
    0
 7. MZ pisze:

  “Sukces nigdy nie jest efektem `słomianego zapału` – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień” James Madison Moim zdaniem Pan Radny z Nakła chyba zauważył, że “normą jest ogół, a nie margines” ZM, jesli to forum wg Ciebie, to “żenada”, a radni są bezradni, to może warto skupić swoją aktywność jesienią tego roku w innym miejscu??? Żyjemy w wolnym kraju???

  0
  0
 8. ZM pisze:

  Forum uważam za bardzo przydatne I potrzebne narzedzie, jak wyżej wspomnialam to poziom dyskusji na forum oraz mieszanie radnych z błotem jest żenada. Wystarczy przeczytać kilka pierwszych wpisów na forum… Rownież nigdy nie nazwałabym żadnego radnego “bezradnym”, chyba wystarczajaco jasno to napisałam ( radnych którzy wyrażaja swoje odmienne opinie, do czego każdy z nich ma prawo, a co, ma Pani rację, spycha ich na margines, nazywaja na tym forum “Radnymi Bezradnymi”.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *