bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Sprawy sądowe gminy Świerklaniec
11 marca 2018 r. | 23:56
2

Gmina Świerklaniec na dzień 16 lutego 2018 roku uczestniczyła w 46 sporach sądowych.

Głównie spory sądowe dotyczą zapłaty za czynsz, spraw należności i spraw o eksmisję. Pełnomocnikami gminy jest radca prawny Paweł Miodek i Leszek Nowok.

Poniżej publikuję spis spraw sądowych.

ŁUKASZ DUDEK2 odpowiedzi na “Sprawy sądowe gminy Świerklaniec”

 1. Mirek pisze:

  Takie zestawienie niewiele mówi. Proszę precyzyjnie wskazać w zapytaniu, że chodzi o wykaz strony sporu i przedmiot sporu oraz czy Gmina jest powódką czy pozwaną. W przypadku osób fizycznych można chronić dane osobowe ale jeśli spór nie dotyczy osoby fizycznej dane “firmowe” powinny zostać ujawnione.

  0
  0
 2. Banduch pisze:

  Pawle, Pawle. Zawróć z tej drogi którą idziesz. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Nie warto tracić czasu swego życia na sianiu zamentu. Nie zbudujesz na tym nic trwałego bo fundamentem jest niezgoda i nienawiść. A szkoda, jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Masz potężne imperium aż kilkunastu stron internetowych ale łudzisz się jeśli myślisz że jesteś tam „Panem i władcą”. Twoim imperium rządzi niezgoda, nienawiść i głupota. Każdy człowiek , również Ty, tak naprawdę to pragnie tylko jednego: Być kochanym. Skoro jesteś jaki jesteś, to widocznie nigdy nie doświadczyłeś tego uczucia. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Bóg cię kocha! A jeśli On cię kocha to ja też. Z miłości więc a nie z nienawiści będę Cię wspierał swoją modlitwą:

  Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje,
  przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi,
  chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy,
  jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie,
  ale nas zbaw od złego.Amen.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *