bezchmurnie
19°
17°
wtorek
youtube
Obrady Rady Gminy Świerklaniec. Zobacz wideo
27 października 2017 r. | 12:39
2

Wczoraj w Urzędzie Gminy Świerklaniec odbyła się sesja Rady Gminy. Niestety informacja o odbywających się obradach nie została zamieszczona na stronie Urzędu (tak jak to ma miejsce w innych miejscowościach), więc nie udało nam się zjawić i przeprowadzić transmisji na żywo.

Zadzwoniłem w tej sprawie do biura rady i dostałem zapewnienie, że przy kolejnej sesji informacja będzie opublikowana w taki sposób, aby jak najwięcej zainteresowanych osób mogło dowiedzieć się o dokładnym terminie obrad.

Gmina nagrywa sesje i zapis publikuje na portalu YouTube. Jakość nagrania fatalna.

ŁUKASZ DUDEK2 odpowiedzi na “Obrady Rady Gminy Świerklaniec. Zobacz wideo”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Hahaha ha. Pan Dudek nie wiedział o sesji, Panie redachtorze, taka wpadka, za dużo portali Pan prowadzi na raz 🙂 Urząd Gminy powinien Panu Dudkowi wysyłać zaproszenie na czerpanym papierze, złotymi literami 🙂 BTW, Urząd Gminy chyba od 2010 roku nagrywa sesje i publikuje nagrania w internecie, więc każdy chętny może je zobaczyć.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *