deszcz
13°
11°
czwartek
Fot. OSP Świerklaniec
Strażacy z OSP Świerklaniec pomagali w akcji Szlachetna Paczka
10 grudnia 2017 r. | 21:50
1

9 grudnia strażacy z OSP Świerklaniec pomagali w akcji „Szlachetna Paczka”.

OSP: Zaczęliśmy około godziny 10.00, a skończyliśmy późnym popołudniem. Naszym zadaniem było rozwożenie paczek dla rodzin.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Paczki są przekazywane rodzinom na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia.

źródło/foto: OSP Świerklaniec,  wikipediaJedna odpowiedź na “Strażacy z OSP Świerklaniec pomagali w akcji Szlachetna Paczka”

  1. Tadeusz pisze:

    Bardzo dobrze, pomagać trzeba. Sołtys BACIK i OSP zawsze chętnie pomagają. Zaangażowanie mieszkańców naszej gminy było duże. Urzędowi na plus liczy się to, że udostępnili Pałac Kawalera na potrzeby Szlachetnej Paczki.

    0
    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).