-1°
-5°
poniedziałek
-1°
wtorek
Fot. OSP Świerklaniec
Strażacy z OSP Świerklaniec pomagali w akcji Szlachetna Paczka
10 grudnia 2017 r. | 21:50
1

9 grudnia strażacy z OSP Świerklaniec pomagali w akcji „Szlachetna Paczka”.

OSP: Zaczęliśmy około godziny 10.00, a skończyliśmy późnym popołudniem. Naszym zadaniem było rozwożenie paczek dla rodzin.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Paczki są przekazywane rodzinom na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia.

źródło/foto: OSP Świerklaniec,  wikipediaJedna odpowiedź na “Strażacy z OSP Świerklaniec pomagali w akcji Szlachetna Paczka”

  1. Tadeusz napisał(a):

    Bardzo dobrze, pomagać trzeba. Sołtys BACIK i OSP zawsze chętnie pomagają. Zaangażowanie mieszkańców naszej gminy było duże. Urzędowi na plus liczy się to, że udostępnili Pałac Kawalera na potrzeby Szlachetnej Paczki.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).