zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Fot. OSP Świerklaniec
Strażacy z OSP Świerklaniec pomagali w akcji Szlachetna Paczka
10 grudnia 2017 r. | 21:50
1

9 grudnia strażacy z OSP Świerklaniec pomagali w akcji „Szlachetna Paczka”.

OSP: Zaczęliśmy około godziny 10.00, a skończyliśmy późnym popołudniem. Naszym zadaniem było rozwożenie paczek dla rodzin.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Paczki są przekazywane rodzinom na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia.

źródło/foto: OSP Świerklaniec,  wikipediaJedna odpowiedź do “Strażacy z OSP Świerklaniec pomagali w akcji Szlachetna Paczka”

  1. Tadeusz pisze:

    Bardzo dobrze, pomagać trzeba. Sołtys BACIK i OSP zawsze chętnie pomagają. Zaangażowanie mieszkańców naszej gminy było duże. Urzędowi na plus liczy się to, że udostępnili Pałac Kawalera na potrzeby Szlachetnej Paczki.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *