27°
13°
poniedziałek
28°
13°
wtorek
Fot. ZS CKR w Nakle Śląskim
Supernowoczesny kombajn dla Szkoły Rolniczej w Nakle Śląskim
07 grudnia 2017 r. | 22:06
0

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim może się pochwalić supernowoczesnym kombajnem. Maszyna została kupiona dzięki wsparciu Ministerstwa Rolnictwa, które wyłożyło za nią ponad 500 tys. złotych.

Teraz przyszli rolnicy będą mieli możliwość szkolenia na profesjonalnym sprzęcie.

facebook


żródło: FB UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).