Fot. UG Świerklaniec
Świąteczny konkurs w Orzechu
20 grudnia 2017 r. | 08:27

15 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orzechu odbył się konkurs plastyczny dla przedszkolaków pt: "Choinka" pod honorowym patronatem wójta gminy Świerklaniec.

Dzieci (z niewielką pomocą rodziców) wykonały choinki z różnych materiałów. Prace były zrobione m. in. z papieru, kawy, patyczków, sznurków. Barwne choinki Bożonarodzeniowe oceniło konkursowe jury.

I miejsce: Jakub Hucz, Kamil Żydek, Nikodem Szołtysik
II miejsce: Paulina Kuca, Paulina Frej, Oliwia Umińska, Łukasz Bednarek, Sebastian Sobczeński, Bartosz Czapla, Samanta Frej, Patryk Stasiński, Kamil Flak, Zuzanna Kotuła
III miejsce: Szymon Krupa, Karol Ślązok, Monika Tomanek, Alicja Kuś, Malwina Barańska, Kris Schmutermaier.

/UG Świerklaniec