bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Fot. UG Świerklaniec
W Świerklańcu budują stację paliw
01 lutego 2018 r. | 11:28
3

W Świerklańcu pomiędzy ulicami Oświęcimską i Tarnogórską rozpoczęły się prace związane z budową stacji paliw CRAB ze sklepem oraz myjnią. Jak zapowiada prywatny inwestor, stacja ma powstać jeszcze w pierwszym półroczu 2018 roku. /UG Swierklaniec/ 3 odpowiedzi na “W Świerklańcu budują stację paliw”

 1. Corny Leszek pisze:

  Nareszcie przyciągnęła gmina jakiegoś inwestora. Stacja w tym miejscu to strzał w 10, ja pamiętam że w Świerklańcu gadali o tym miejscu albo naprzeciw obok biedronki już od wielu lat. Cyla zapamiętają, że mu się udało. Oby było dobre i niedrogie paliwo, a i sklep zarobi jak markety zamkną w niedzielę. Może jeszcze paru ludzi z gminy zatrudnią i będzie git. Coś ktoś wie o zatrudnieniu? Mówią że na wakacje tego lata ma już działać.

  5
  1
 2. Budda pisze:

  Na ogrodzeniu są dane do rekrutacji

  5
  1
 3. stacja crab pisze:

  Przyjmę do pracy na stację CRAB
  – kasjer sprzedawca
  -magazynier / placowy

  Osoby zainteresowane pracą zapraszam do wysłania CV na adres : swierklanieccrab@gmail.com

  10
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *