25°
środa
16°
czwartek
Fot. UG Świerklaniec
W Świerklańcu budują stację paliw
01 lutego 2018 r. | 11:28
1

W Świerklańcu pomiędzy ulicami Oświęcimską i Tarnogórską rozpoczęły się prace związane z budową stacji paliw CRAB ze sklepem oraz myjnią. Jak zapowiada prywatny inwestor, stacja ma powstać jeszcze w pierwszym półroczu 2018 roku. /UG Swierklaniec/ Jedna odpowiedź na “W Świerklańcu budują stację paliw”

  1. Corny Leszek napisał(a):

    Nareszcie przyciągnęła gmina jakiegoś inwestora. Stacja w tym miejscu to strzał w 10, ja pamiętam że w Świerklańcu gadali o tym miejscu albo naprzeciw obok biedronki już od wielu lat. Cyla zapamiętają, że mu się udało. Oby było dobre i niedrogie paliwo, a i sklep zarobi jak markety zamkną w niedzielę. Może jeszcze paru ludzi z gminy zatrudnią i będzie git. Coś ktoś wie o zatrudnieniu? Mówią że na wakacje tego lata ma już działać.
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).