bezchmurnie
19°
15°
sobota
Termomodernizacja szkoły w Świerklańcu. Inwestycja za 848 tys. zł
25 czerwca 2018 r. | 19:41
1

Został rozstrzygnięty przetarg na termomodernizacje budynku Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Świerklańcu. Inwestycja zostanie zrealizowana przez firmę HEATEX z Tarnowskich Gór. Koszt prac wyniesie 848.259,99 zł. 

Zakres robót: przebudowa kotłowni gazowej z instalacją gazową, przebudowa instalacji centralnego ogrzewania, demontaż istniejących kotłów oraz istniejącej instalacji centralnego ogrzewania, roboty naprawcze.

Poniżej informacje z wynikiem przetargu.

ŁUKASZ DUDEKJedna odpowiedź do “Termomodernizacja szkoły w Świerklańcu. Inwestycja za 848 tys. zł”

  1. Obiektywny pisze:

    Dlaczego nie napisze Pan że poprzedni wykonawca miarę ponad pół roku opóźnienia a wójt zamiast egzekwować termin tylko pisma do niego pisał. Brak mi słów…. żadna inwestycja nie zrobiona dobrze. Pamiętacie ul. Sabinskiego, utrudnienia dla mieszkańców, straty sklepów a wójt wydłuża termin.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *