25°
środa
16°
czwartek
/UG Świerklaniec
Turniej Szachowy dla dzieci
11 lutego 2018 r. | 17:52
0

10 marca odbędzie się Turniej Szachowy dla dzieci organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu pod patronatem Wójta Gminy Świerklaniec Marka Cyla. Zapisy od 29 stycznia w siedzibie GOK.

Turniej rozgrywany będzie w kategoriach wiekowych:

  1. Nakielski Turniej Szachowy dla Dzieci 2018 grupa A (starsza) do 13 lat (2008 do 2005)
  2. Nakielski Turniej Szachowy dla Dzieci 2018 grupa B (młodsza) do 9 lat (2009 i młodsi)

Link do regulaminu TUTAJ

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).