/UG Świerklaniec
Turniej Szachowy dla dzieci
11 lutego 2018 r. | 17:52

10 marca odbędzie się Turniej Szachowy dla dzieci organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu pod patronatem Wójta Gminy Świerklaniec Marka Cyla. Zapisy od 29 stycznia w siedzibie GOK.

Turniej rozgrywany będzie w kategoriach wiekowych:

1. Nakielski Turniej Szachowy dla Dzieci 2018 grupa A (starsza) do 13 lat (2008 do 2005)
  2. Nakielski Turniej Szachowy dla Dzieci 2018 grupa B (młodsza) do 9 lat (2009 i młodsi)

Link do regulaminu TUTAJ