bezchmurnie
wtorek
ZSP Orzech
Uczniowie z Orzecha sprzątają świat
10 kwietnia 2019 r. | 19:30
0

Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzechu zainspirowani działaniami lokalnymi, postanowili posprzątać swoje otoczenie. 

Na profilu szkoły czytamy:

Zainspirowani działaniami lokalnymi (Wiosenne sprzątanie okolic zalewu Nakło-Chechło) oraz globalnymi #trashchallenge postanowiliśmy zaangażować się w działania ekologiczne i posprzątać fragment naszego świata. Tuż pod naszym nosem leżą śmieci, a my jako ludzie światli i skupieni na ekologicznym życiu nie zgadzamy się na to! Postanowiliśmy posprzątać, żeby nasze oczy i serca cieszyła natura.

Klasa VII wraz z Aleksandra Lebel wyruszyli dziś w kierunku starej baszty, by posprzątać znajdujący się tam lasek. Ilość śmieci nas przytłoczyła, ale wszyscy z ochotą zabrali się do pracy. Zaopatrzeni w worki i rękawice przeczesaliśmy cały teren i zebraliśmy kilkanaście ogromnych worków śmieci. Chłopcy wyturlali także z tego miejsca ogromną oponę z traktora.  

Zainspirowani działaniami lokalnymi (Wiosenne sprzątanie okolic zalewu Nakło-Chechło) oraz globalnymi #trashchallenge...

Gepostet von Zespół Szkolno-Przedszkolny W Orzechu am Mittwoch, 3. April 2019

źródło/foto: ZSP Orzech

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *