bezchmurnie
13°
piątek
www.pixabay.com
Uwaga na włamywaczy! W okolicach ul. Parkowej w Świerklańcu widziano podejrzanych mężczyzn
05 lipca 2018 r. | 18:25
0

Mieszkanka gminy Świerklaniec poinformowała policję,  że dzisiaj rano w okolicach ul. Parkowej w Świerklańcu dwóch mężczyzn chodziło po mieszkaniach i sprawdzało, czy drzwi są otwarte. Przyłapani na gorącym uczynku twierdzili, że przychodzą tylko dowiedzieć się, czy dane mieszkanie jest na sprzedaż. Panowie mieli ok. 60 lat, jeden z nich był ubrany w eleganckie ubranie a drugi na sportowo.

Mieszkanka podejrzewa, że mężczyźni mogą być włamywaczami i zgłosiła sprawę na policję. Zalecamy czujność i przypominamy, że podejrzane zachowania można zgłaszać na numer 112.

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).